مقالات

قیمت روز انواع خرما

قیمت روز انواع خرماها در بازار عمده فروشی خرماهای ایرانی صادراتی مضافتی پیارم زاهدی ربی خاصویی کبکاب کلوته شاهانی چیپس شیره dates market bazaar wholesale price

قیمت انواع خرما در بازار خرده فروشی و عمده فروشی مانند همه کالاهای دیگر هر روز نوسان داشته و متفاوت است.عوامل متعددی مانند فصل ، شرایط برداشت محصول ، حجم تولید محصول ، بازار صادرات خرما بر روی قیمت خرید و فروش خرما ها تاٍثیر فراوانی دارند.به عنوان مثال قیمت خرما هایی مانند مضافتی و کبکاب در ماه رمضان به دلیل تقاضای بالای خرید می تواند رشد کرده و یا در فصل تابستان بدلیل مشکلات و هزینه نگهداری آن پایینتر شود.

 

قیمت روز انواع خرما

 

 

ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی خرما در جهان بازار پررونقی برای بازرگانان داخلی و خارجی خرما محسوب می شود. بیشتر حجم تولیدات خرماهای ایرانی به کشورهای دیگر صادر می گردند. با این حال حجم فروش خرما در بازار داخل کشور نیز همچنان بالا است.خرمای های تر مانند مضافتی ، کلوته ، کبکاب بیشترین حجم صادرات این محصول را به خود اختصاص می دهند.

 

قیمت روز انواع خرما

 

 

با توجه به تنوع گونه های خرما تولید شده در کشور ، بدیهی است حجم تولید شده بسیاری از خرماها دارای قابلیت صادراتی نیست و بیشتر برای مصارف داخلی مصرف می گردند. اما خرماهای نیمه خشک صادراتی ایران مانند پیارم ، زاهدی ، ربی ، خاصویی ، استعمران بسته به حجم تولید سالانه و رونق بازار صادرات بین المللی قیمت های متفاوتی در طول سال دارند.

قیمت روز انواع خرما در بازار:

 

قیمت روز انواع خرما پیارم عمده در بازار مضافتی پیارم زاهدی شاهانی کبکاب خنیزی خاصویی ربی چیپس خرما piarom maryami dates price

قیمت عمده فروشی خرما

در خرید فروش عمده خرما ، عوامل زیادی در تعیین قیمت خرما نقش دارند، به عنوان مثال یک فروشنده جهت ارائه قیمت سوالات زیر را از خریدار پرسیده و سپس قیمت خرما اعلام می گردد.

میزان خرید به تناژ

نوع و کیفیت خرما

نوه بسته بندی و شرینگ خرما

محل تحویل خرما

 

قیمت خرید خرما پیارم کرنلو maryami dates price

میزان خرما معمولا برای صادرات آن حداقل باید به اندازه یک کانتینر حدود 20 تا 25 تن باشد. کیفیت خرما ها بر اساس نوع سورتینگ طبقه بندی می شود. مثلا درجات کیفی سوپر یا لوکس ، درجه یک ، درجه دو ، درجه سه و خرمای ضایعاتی طبقه بندی گردیده که نشانگر کیفیت خرما ها می باشد.

 

امروزه خرید خرمای نیمه خشک در بسته بندی های 5 و 10 کیلویی که امکان نگاهداری در خانه و محل کار را دارد ، روش خوبی برای صرفه جویی در قیمت خرید خرما است.در این نوع خرید مصرف کننده ضمن صرفه جویی در زمان و تعداد دفعات مراجعه به فروشگاهها می تواند از فروشنده خرما را با قیمت پایین تری خریداری نماید.

 

بازار عمده فروشی خرما کجاست؟

به طور کلی هر شهر خیابانی جهت فروش عمده انواع خرماها دارد ، اما امروزه بیشتر فروشندگان عمده خرما به صورت آنلاین و از راه دور می توانند قیمت انواع خرما را با توجه به خرید شما استعلام دهند. بدیهی است بیشتر حجم خرما ها بعد از برداشت بسته بندی و در نزدیکترین سردخانه های مناطق کشت خرما انبار می شود.

مثلا بازار عمده فروش خرما پیارم در حاجی آباد هرمزگان ، خرما زاهدی در بوشهر و استان فارس ، خرما کبکاب در خوزستان ، خرما ربی در استان سیستان و بلوچستان و خرما مضافتی و کلوته در شهرهای بم و جیرفت کرمان قرار دارند.

خرید آنلاین خرما امروزه روش جایگزینی به جای مراجعه به بازارهای فیزیکی خرماست، جلوگیری از رفت آمد های اضافی ، کاهش ترافیک و آلودگی ، زمان و در دسترس بودن محصولات و بررسی قیمت ها و بسته بندی های متنوع از فواید خرید اینترنتی و آنلاین می باشند.

 

 

قیمت روز انواع خرما در بازار

 

 

 

برای خرید آنلاین انواع خرما و فرآورده های آن از لینک زیر استفاده نمایید:

بازار و قیمت خرید انواع خرما کرنلو ناتس کالا خرما مضافتی پیارم زاهدی کلوته خاصویی مجول kernelo dates bazaar market with best price as wholesale

برای اطلاع از آخرین قیمت های روز انواع خرماها برای بازارهای داخلی و صادراتی با ما در تماس باشید:

09023771052

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *